Para Yatır

MİNİMUM PARA YATIRIM MİKTARLARI

 

Havale   ile yatırım miktarı : 100 TL

 

Cepbank  ile yatırım miktarı : 100 TL

 

GPS(Hızlı Havale) Yatırım Miktarı : 100 TL

 

Ecopayz  ile yatırım miktarı : 100  TL

 

Astropay ile yatırım miktarı : 25  $

 

E-pro(Kredi kartı)    ile yatırım miktarı : 50  €

 

Paykasa ile yatırım miktarı : 10  €

 

Pidpay ile yatırım miktarı : 50 TL

 

PARA YATIRIM AÇIKLAMA 

 

Tarafımızdan Depozit ve yatırma işlemlerinden hiçbir komisyon alınmamaktadır.Bankalar işlem ücreti almaktadır firma ile ilgili bir durum değildir. Yaptığınız ödemelerin çoğunlukla 3 dakika içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır.(cepbank yatırımları maksimum 20-30 dakika içerisinde hesabınıza yatırıLmaktadır) üyeler arasında para aktarımı yapmak yasaktır ve tespitinde üyelikler kapatılmaktadır.Para yatırımlarda herhangi bir evrak-belge talep edilmemektedir.  BETIST.COM Rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz bir hizmet sunmaktadır.

 

HAVALE İLE PARA YATIRMA 

 

Havale ile ya da ATM'lerden kartsız işlem ile para yatırmak ve güncel banka bilgilerimizi almak için site ana sayfasında bulunan para yatır menüsüne giriniz, ilk seçenek olan BANKA HAVALESİ/EFT menüsünden havale yapmak istediğiniz hesap numarası alınız.Minimum havale miktarının 100(Yüz) TL olduğunu unutmayınız(Banka işlem ücreti üyeye aittir.)  ve lütfen para yatırma talimatınızı havale işleminden sonra yapınız,aksi takdirde talebiniz işleme alınmayacaktır.Kartsız işlem menüsü ile ATM'lerden yatırım  yaptığınızda,yatırım miktarınız site bakiyesine aktarılana kadar dekontunuzu saklayınız.(İşbank, Garanti, Akbank, Yapıkredi,Finansbank,Ziraat bankası, Denizbank,Halk Bankası ve TEB bankası) bankalardan birinden 7/24 yatırım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapı kredi bankasından 09:00 ile 22:00 arasında işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  EFT ile işlemlerinizi banka çalışma saatleri içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. (haftaiçi saat : 09:00 ile 16:30 arasında..) 100 TL altında yatırım yapan üyelerin yatırımları iade edilecektir. 

 

Yatırım miktarı : 100 TL dir.

 

CEPBANK İLE PARA YATIRMA

 

1- Öncelikle para yatırma için kullandığınız bankanın internet şubesinden veya ATM’den Cepbank tanımlaması yapılmış olması gerekmektedir.

 

2- Cepbank tanımınızı yapabilmeniz için internet bankacılığı sayfanısa giriş yapıp burada size gösterilecek olan yönlendirmeleri takip  ederek Cepbank özelliğini aktive ediniz.

 

3- Sonrasında para yatırmak istediğiniz cep telefonu numarasını ( kendi numaranızı) yazıp göndermek istediğiniz miktarı giriniz.

 

4- İşlemin takibinde cep telefonunuza bankanızdan referans numarasını(şifreniz) içeren sms gelecektir. Sitemizdeki ‘Para Yatırma’ alanında bulunan Cepbank yatırım talep formuna, referans numaranız (şifreniz) ile beraber diğer gerekli bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. 

 

5- İnternet bankacılığınızdan para transferleri bölümünden cepbank işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.(İşBank- GarantiBank- Yapı KrediBank ve AkBankdan İnternet Bankacılığı)

 

Yatırım miktarı : 100 TL dir.

 

ECOCARD(ECOPAYZ) İLE PARA YATIRMA 

Ecocard dünyaca ünlü ve güvenilir bir E-Cüzdan hesabıdır. Ecocard hesabınız sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde BETİST hesabınıza para aktarabilirsiniz.  Ecocard 33 ülkede 24 farklı para birimi ve 7 dil seçeneği ile hizmet vermektedir.Ecopayz müşterilerine ve işletmelere anında, güvenli ve uygun ödeme hizmetleri  sunan global bir ödeme çözümleri sağlayıcısıdır. Yatırım miktarı: 100 TL dir. 

 

ASTROPAY İLE PARA YATIRMA 

Astropaycard fiziksel olan bir kart değildir. AstroPay Card'da bir kartta ki miktar bitene kadar birden çok yatırım gerçekleştirilebilir.Bildiğimiz banka kartları gibi fakat elle tutulur bir kart değildir. Sanal kart numaralarında oluşur ve aynı banka kartı gibi satın aldığınız miktarı kullanırsınız. Size verilen 16 haneli kart numarası, son kullanma tarihi ve cvv kodu ile alışverişlerinizi aynı kredi kartı gibi yapmanıza olanak tanır. Kredi kartından tek farkı ön ödemeli olması yani önce bakiye yükleyip daha sonra kullanıyor olmanızdır.Sistem olarak ön ödemeli kartlardan bir farkı yoktur fakat kullanım olarak ve alt yapısal olarak oldukça geniş bir alana sahiptir.  Özelikle kullanımı sırasında oldukça güvenli olan CVV kodu ve son kullanım tarihi bulunmaktadır. Bu sayede internet kullanıcıları ödemelerini kolay bir şekilde yapmaktadırlar. Dolar birimli olarak satışı ve kullanımı yapılmaktadır. Kartınızdaki tüm bakiyeyi veya bir kısmını kullanabilirsiniz. Kartınızda daha sonra kullanmak üzere bakiye bırakabilirsiniz.Ek olarak, 500$ üzerindeki ödemeleriniz için 10 taneye kadar AstroPay kartı birleştirebilirsiniz.

 

1- Dolar (USD) kurunda

 

2- 16 haneli bir kart numarasından ibaret

 

3- Yanında CVV (güvenlik kodu)

 

4- Son kullanım tarihi

 

5- Kartınızın 16 haneli numarasını, CVV güvenlik kodunu ve kartınızın son kullanım tarihini ve kaç dolar ödeme yapmak istediğinizi belirtir ve ödeme yapmak istediğiniz web sitesinin kurundaki değerini anında görebilir ve size sunulan kurları ayrıca takip edebilirsiniz.

 

Yatırım miktarı: 25 $ dır.

 

KREDİ KARTI İLE PARA YATIRMA(E-PRO)

 

Epro Kredi Kartı; ülkemizde online ödeme sistemleri arasında kullanılmaktadır. E-pro Kredi Kartı çok güvenilir kredi kartı ile yatırım yöntemidir.  Kredi Kartı ile aynı sistemde çalışan bu kart güvenliğinizi ve korunmanızı sağlayacaktır.  Site anasayfasından para yatır kısmında ulaşacağınız E-PRO Yatırım yönetemi ile, kartınızındaki bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurdukdan sonra talep formunu  oluşturabilirsiniz. yatırımınız incelendikden 2-3 dakika sonra oyun hesabınıza aktarılacaktır.

 

Yatırım miktarı : 50 Euro dur.

 

 

PAYKASA İLE PARA YATIRMA


Paykasa bir ön ödemeli kart sistemidir.Ön ödemeli kart, önceden karta yüklenen tutar kadar harcama yapmaya imkan veren karttır. Ön ödemeli kartlar, bir banka hesabına bağlı değildir ayrıca kredi kartlarında olduğu gibi bir kredi limiti bulunmaz.
Kartın üzerine yüklenen tutar kadar harcama yapılabilir.Ön ödemeli kart, tıpkı bir banka kartı veya kredi kartı gibi ödeme kartıdır. Kartın üzerinde kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik numarası bulunur.
Ön ödemeli kart kabul eden tüm işyerlerinde bu kartları kullanabilirsiniz.Geniş bir üye işyeri ağında, nakit ödemeden daha kolay ve güvenli ödeme imkânı sağlar.


Yatırım Miktarı : 10,00 €

 

PİDPAY İLE PARA YATIRMA


PidPay müşterilerine ve işletmelere anında, güvenli ve uygun ödeme hizmetleri sunan global bir ödeme çözümleri sağlayıcısıdır.

PidPay Online Ödeme Sistemi iki farklı ödeme alt yapısı desteği sunmaktadır. Bunlardan birincisi PidCard ile ödeme ve diğeri de PidPay hesabından transfer yoluyla ödeme seçeneğidir.

Detaylı bilgi için : http://www.pidpay.com/


Yatırım Miktarı : 50 TL'dir.