// BETİST · MAKALELER

Betist Yeni Slot Sağlayıcıları

Betist · 15 Mart 2022

Betist, 3D slot oyunlarıyla, oyun severleri memnun etmektedir. Birbirinden heyecanlı, eğlenceli ve kazanma oranı yüksek slot oyunlarına her gün bir yenisini eklemektedir. Betist'te diğer casino sitelerine göre çok fazla oyun sağlayıcı ve oyun bulunmaktadır. Betist sitesi sürekli olarak bünyesine yeni slot sağlayıcıları ile oyunlar eklemektedir.

Betist Yeni Slot Sağlayıcıları

Betist sitesine 41 oyun sağlayıcı üç binin üzerinde slot oyunları sağlamaktadır. Her oyunun farklı hikayesi ve heyecanı bulunmaktadır. Bu oyunları deneyimlemek, heyecan ve kazanç dünyasına adım atmak istiyorsanız ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Betist'e oyun sağlayan 41 oyun sağlayıcı şirketten bazıları yeni eklenmiştir. Slotfactory ve Spearhead oyun sağlayıcıları yenidir. Bununla birlikte Playson ve Pragmatic Play oyun sağlayıcıları eski olmalarına rağmen yeni oyunlarıyla Betist'e renk katmaktadır.

Slotfactory Oyun Sağlayıcı Oyunları

Slotfactory 31 oyunuyla Betist üyelerinin karşısına çıkmaktadır. Bu oyunlar arasında;

Mega Pots O'Gold,

Golden Cleopatra,

Fruity MegaSplit Slots,

Lucky Gold Rush,

Big Win Spin,

Double Wild Wins,

Mega blaster,

Big 7 Slots oyunları öne çıkmaktadır.

Oyunları oynaması çok kolaydır. Oyunları çevirebilmeniz için hesabınızda bakiyenizin olması gerekiyor. En güvenilir ve hızlı yöntemlerden birini kullanarak hesabınıza para yatırabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıyorsunuz.

"3D Slot" sekmesini tıklayıp, slot oyunları sayfasına geçiyorsunuz. Buradan üst banttaki oyun sağlayıcıları arasından Slotfactory oyun sağlayıcısını seçiyorsunuz.

Örneğin Big Win Spin oyununu oynamak istiyorsunuz. Oyunu tıkladığınızda ekrana geliyor. Oyun 0.30 TL'ye oynanıyor. İsterseniz miktarı sağ alt köşeden artırabilirsiniz. Her defasında çevirmek istemiyorsanız yine sağ alt köşeden "Auto Play" seçeneğini kullanabilirsiniz. Oyunda at nalları, "BAR" ve "BİG WIN" yazıları gibi semboller bulunuyor. Bu semboller dört sütundan aşağı doğru kayıyorlar. Ekranda durduklarında belirli bir dizilime göre ikramiye kazanıyorsunuz.

Spearhead Oyun Sağlayıcı Oyunları

Spearhead, Betist'e 55 slot oyunu sağlamaktadır. 3D Slot sayfasının üst bandındaki oyun sağlayıcıları sıralamasının yanındaki "V" logosunu tıkladığınızda bütün oyun sağlayıcıları ekrana gelecektir. En alt ikinci satırda Spearhead oyun sağlayıcısını görebilirsiniz. Üzerini tıkladığınızda oyun sağlayıcının bütün oyunları ekrana gelecektir. Bu oyunlar arasında;

WildGold,

MightyFruits,

RomansLegionsOfGold,

BookOfThePrincess,

RoyalCrown,

StandardBlackjack,

FruitSlot,

JacksOrBetter,

Dragon Dreams,

Queen of Egypt slot oyunları öne çıkmaktadır.

Hangi oyunu oynamak istiyorsanız üzerini tıklamanız yeterlidir. Örneğin; Royal Crown oyununu oynamak istiyorsunuz. Oyunun üzerine tıkladığınızda ekrana geliyor. Oyun minimum 0.60 TL ile oynanıyor. İsterseniz sağ alt bölmeden miktarı artırabilirsiniz. Oyunda; portakal, kiraz, üzüm gibi meyvelerle çan, dolar simgeleri yer alıyor. Sağ alt taraftan oyna dediğinizde meyve ve simgeler yukarıdan aşağı doğru iniyorlar. Durduklarında belirli bir dizilime göre ikramiye kazanıyorsunuz.

Gün içinde istediğiniz oyuna girip oynayabiliyorsunuz. Bir oyundan sıkıldıysanız veya şansınızın olmadığını düşünüyorsanız başka bir oyuna geçebilirsiniz. Sadece yeni oyun sağlayıcıların oyunlarından oynamak zorunda değilsiniz. Pragmatic Play ve ELK gibi oyun sağlayıcılarının kazanma oranı yüksek oyunlarından oynayabilirsiniz. Oyunlardan bütün bakiyenizi kaybettiğinizde kayıp bonusu isteyebiliyorsunuz. Bonusunuzla kaldığınız yerden devam edebilir, zararınızı giderebilirsiniz.

Betist, 41 oyun sağlayıcı ve 3 bin slot oyunlarıyla sektörün öne çıkan sitelerinden biridir. Eğlenceli ve bir o kadar kazanma oranı yüksek oyunlarıyla üyelerini memnun etmektedir. Oyunların cüzi miktarlarla oynanması üyelerin ayrıca ilgisini çekmektedir. Böylece hem boş vakitlerini değerlendirmekte hem de kazanç sağlamaktadırlar. Betist.com üzerinde kazanç sağlamak işte bu kadar kolay!

// DİĞER İÇERİKLER İLE BETİST'İ KEŞFET

En Yeni ve Popüler İçerikler

Betist Yatırım ve Çekim

Betist · 10 Şub 2022

Betist Para Yatırma

Betist · 10 Şub 2022

Betist Para Çekme

Betist · 10 Şub 2022